O nas

 

Marzenia się spełniają! Tak - w tym banalnym, a jednak cudownym zdaniu można zawrzeć uczucia jakie przyświecały mi zakładając MADRAS STYL. Zbierając długoletnie doświadczenia, wierzyłam, że kiedyś uda mi się stworzyć miejsce, które kreować będzie w pełni miejsce nie tylko praktyczne i piękne, ale ponadczasowe.
Aranżacja i wyposażenie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dzięki której tworzymy wnętrza marzeń. Wnętrza, w których można się czuć jak na najlepszych wakacjach, ze wszystkim w około do dyspozycji i pełne komfortu.

Zaczynamy od projektu przez wyposażenie do satysfakcjonującej realizacji.

96845198_1297692790420209_15374487154369

Działamy nieprzerwanie już od dziesięciu lat. W swojej ofercie posiadamy meble i oświetlenie wielu renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Realizujemy również indywidualne zamówienia na meble specjalnie dla Państwa zaprojektowane, niepowtarzalne

w swojej formie, dostosowane do wnętrza i potrzeb właściciela.

Współpracujemy z wieloma firmami branżowymi zajmującymi się aranżacją okien, usługami budowlanymi, wykładzinami i podłogami, techniką grzewczą, armaturą i glazurą łazienkową i wieloma innymi.Ceniąc Państwa cenny czas, docieramy do klienta indywidualnie. Od początku do końca prowadzimy nadzór nad inwestycją, na każdym etapie służąc radą i pomocą.

 

Serdecznie zapraszam,

Małgorzata Mądraszewska-Stefanek

FAQ

 

 

Czy oferujecie meble na wymiar?

 

Tak, oferujemy meble na wymiar: kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby itp.

 

 

Ile trwa realizacja zamówienia?

 

Meble wykonywane na zamówienie: 6-8 tygodni,

Meble gotowe: 4-6 tygodni.

 

 

Czy oferujecie transport z wniesieniem i montaż?

 

Oferujemy transport z wniesieniem oraz montaż za dodatkową opłatą.

Czy dostarczacie/montujecie za granicą?

 

Tak. Nasza firma realizuje zamówienia nie tylko w kraju, ale też za granicą. Nasze dotychczasowe projekty realizowane były już w Anglii, Niemczech i Szwecji.

 

Jakie akceptujecie formy płatności?

 

Płatność gotówką, kartą i przelewem.